O nás

Máte doma malé děti a chybí vám sport? Proto tu jsme my. Přijďte k nám a půjčte si vozík dle vlastního výběru. S našimi vozíky si můžete užít jízdu na kole, bruslích, běh, pěší turistiku, procházky, výlety nebo dokonce lyžování i s těmi nejmenšími.

Nahlédněte na naši nabídku, ceník, případně si projděte nejčastější dotazy, pokud si nejste jisti, je-li pro Vás cyklovozík to pravé.

Připravili jsme si pro Vás sortiment světového lídra ve výrobě cyklovozíků a doplňků pro volnočasové aktivity, švédské společnosti THULE. Veškeré vybavení, které naleznete v naší internetové půjčovně, patří k tomu nejlepšímu, co lze na našem trhu pořídit a rádi vás o tom přesvědčíme.

Najdete nás na samém okraji malebné oblasti Český ráj, poblíž turisty a cykloturisty vyhledávaného zámku Sychrov, v sousedství rychlostní komunikace mezi Libercem a Prahou.

Jsme malá rodinná firma a s nabízenými vozíky máme jen ty nejlepší zkušenosti. Díky nim si dokážeme užívat sport a zároveň neochuzujeme naše děti o společné zážitky.

I milovníci zvířat si u nás přijdou na své. Nabízíme vozík Croozer Dog i pro vašeho čtyřnohého miláčka.

Máte-li dotaz nebo zájem o rezervaci, kontaktujte nás zde.